Opakowania drewniane do transportu szkła, okien i drzwi

Opakowania wykonujemy z drewna sosnowego, suszonego komorowo, fitosanitarnego jak również z płyt drewnopochodnych OSB oraz sklejki. Jako łączników używamy wkrętów do drewna, śrub, zszywek i gwoździ pierścieniowych. Każde opakowanie wyprodukowane jest zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami klienta. Stosujemy oznaczenia manipulacyjne i logistyczne na opakowaniach przeznaczonych do eksportu transportem morskim oraz lotniczym. To co nas wyróżnia od konkurencji to m.in. Elastyczność pod względem zróżnicowania wymiarów, krótkie terminy realizacji, dostosowanie jakości do ceny , fachowa porada oparta na doświadczeniu w doborze odpowiedniego i bezpiecznego opakowania do transportu.

 • stojaki drewniane
  – typ a dwustronne
  – typ a jednostronne
  – typ l
  – pochyłe
  – zabudowane
  – typ filplast
  – eksportowe do transportu morskiego i lotniczego
 • skrzynie drewniane
  – ażurowe
  – z pełną zabudową
  – na stojaki metalowe
  – na podstawie paletowej
  – wolnostojące
  – eksportowe do transportu morskiego i lotniczego
 • opakowanie typu flatpack
 • opakowania typu end cap

Dla każdego rodzaju opakowania w celu zabezpieczenia towaru przed mechanicznym uszkodzeniem i ze względów estetycznych stosujemy wypełnienia i podkładki z pianki PP, styropianu, płyty paździerzowej lub folii.

Dla państwa wygody i zaoszczędzenia czasu istnieje możliwość opisywania, numerowania każdego produktu zgodnie z wytycznymi.